روز خوب من

این جا که هستیم روز و شب کاملن به دو بخش بهشت و جهنم تقسیم شده . روزها وسط داغی چهل و چند درجه هستیم .آنقدر که غش کردن و گرمازدگی و این ها دیگر عادی شده امروز از فرط گرمای دور وز پیش تازه چشم هایم شروع کرده بود به سوختن اما این نصف جهنم روز است .بعد از ظهر اما بهشت میشود :دوز همیم و میگردیم و میرویم دم آب و کلی برنامه همراهی با طبیعت و رفاقت و گپ سینمایی و بعضن کمی غیبت منصفانه و گشت و ماساژتایلندی  و از این کارها هست .

گروه بی نقص و معرکه ای داریم که همه با عشق به هم میرسیم و سعی میکنیم کارمان جلو برود و خوب شود . خب کمدی متفاوتی است از آن نوع که در برنامه امسالم هست که تجربه اش کنم و به همین دلیل به اینهمه زجمت می ارزد . دیروز وسط یکی از همین صحنه های طاقت فرسا پسری محلی که با مادرش بازی میکرد رفت و از اطراف لو کیشن برای روز مادر چند سبد دستباف برای مادرش خرید . به هتل که برگشتیم دیدم مدیر تدارکاتمان از همان ها برای من هم آورده . پسر کوچک برای من هم هدیه روز مادر گرفته بود همین که سبد ها دستم بود پیمان و پریا زنگ زدند و گفتند رفته اند به حسابم کمی پول ریخته اند تا بروم امشب شام بیرون و خودم برای خودم هدیه بخرم . و جالب بود که پیمان امسال یادش بود که برای مادر من و خودش هم هدیه ای بخرد . این اسب های آتش موجودات غریبی هستند تازه بعد از چهل سالگی رمانتیک میشوند . اگر همسر مرد متولد این برج هستید توصیه میکنم تا چهل سالگی او صبور باشید و از کوره ئر نروید میرسد که صبحی با چشم های هشت تا شده اس ام اس او را در گوشی تان ببینید که نوشته : "وقتی نیستی چقدر همه جا ساکته عادت ندارم . "

امروز با همه سختی کار روز با شکوهی داشتم تبریک های زیاد و حرف های خوب نرسیدم برای خودم هدیه بخرم اما فردا می خرم گرجه فردا هم اسکله کار داریم و گمانم خیلی کوفته برگردیم . دیگر نمی برندمان روی آب امیدوارم نبرند .

ترانه علیدوستی بی نظیر با هوش و معرکه است .رضا عطاران .فرهاد اصلانی. حامد کمیلی  .پوریا پورسرخ .ارژنگ امیرفضلی و یک دختر بسیار زیبا به نام تینا تبار همراهان من هستند در این روزهای داغ و فراموش نشدنی که همه شان را سخت وسخت وسخت دوست میدارم .

تجربه کار با پرویز شهبازی و نوید و گروه هم نو و عالی است و‌همین هاست که گرما را عادی جلوه میدهد . نسیم عشق معجزه میکند حتی در جهنم !

   + بهاره رهنما - ۱٠:۳٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/۳/۱۳