پاییز مبارک

من همیشه تو هر حال و هوایی که باشم پاییز که میاد میشم یک آدم دیگه , پس همیشه میتونم به خودم امیدوار باشم که هر حال و هوای بدی برای من فقط ات رسیدن پاببز ادامه داره و نتیجه میگیریم که حال و هوای بد روحی من نهایتا مینونه نه ماه دوام بیاره . یعنی نهایتا از شروع زمستان تا شروع مجدد پاییز عزیزمن .

به هر حال من همواره اعتراف کردم که آدم غیر قابل پیش بینی هستم و این روزها حتی ترافیک پاییزی هم میتونه خوشحانم کنه چون معمولا  آنقدر در ترافیک میمانیم تا به صورت غیر قابل پیش بینی تصمیممان از رفتن به نقطه الف به رفتن به نقطه جیم میانجامد و همیشه این تصمیمات بدون قصد قبلی جذاب تر و شیرینتر از تصمیمات از پیش تعیین شده است , تازه  پاییزفصل تولد مرد  محبوبم آقای خاتمی است و فصل شیرین مردد ماندن بین پیشنهاد های خوب تیاتری و فصل تولد خودم مامانم خواهرم و برادرم  و عزیز دوستانی است که البته همگی در قید حیاتند  (این را تاید کردم که بازبرای کسی شبهه ای ایجاد نشود چون هفته پیش مجله ای از روی یکی از داستان های من که در وبلاگم بود دست به چاپ بیوگرافی دروغینی از من و خانواده ام زده بود که موجب نگرانی دوستان شد و موجب ناامیدی بیشتر من از وجود عنصری به نام مسئولیت در این گونه جراید). عجب پرانتز طولانی شد خودمم نفسم تنگ شد.

 راستی پاییز فصل خوب خاطرات مدرسه هم هست وفصل انارنازنین و نیمه زمینی و فصل  شب های طولانی با فصه وباد جادویی و باران رویایی و اگر سنتان به فیلم نان و عشق من برسد میدانید که من همیشه منتظر یک مسافر پاییزیم.

این پاییز اولین پاییزی است که به یک جشن مهرگان دعوتم و این را به فال یک پاییز معجزه گر میگیرم و باز چون هرسال شکر میکنم که زنده ام برای درک یک پاییز دیگر از زندگیم, پاییز مبارک.

/ 2 نظر / 23 بازدید
یکی تو این دنیای شلوغ

سلام [نیشخند] خودم که خیلی ذوق مرگ شدم [خجالت] احتمالا شمام خوشحال شدین [عینک] از اونجایی که بخش نظرات رو بستین خوب حتما به نظرات خواننده هاتون علاقه ندارین دیگه ... ولی خوب ما خواننده هایی که دوستون داریم [بغل] هر جوری باشه نظر میدیم [نیشخند] سعی می کنم لینک نظرات رو به دوستام ندم بیان نظر بدن [نیشخند] خیلی دوست داریم بــــهــــاره [بغل][ماچ][قلب][بغل][خجالت]

یکی تو این دنیای شلوغ

ببخشین . دوباره مزاحمم [نیشخند] اون ادرسم اشتباه بود . شرمنده . قول میدم نظر ندم دیگه [نیشخند] [بغل][ماچ][قلب][گل]