جوابیه پیمان قاسم خانی به سردبیر تابناک

آقای قادری عزیز,سردبیر سایت تابناک :

پیرو جوابتان به نامه همسرم بهاره رهنما در خصوص تصادف ایشان لطفا جوابیه من را روی سایت بگذارید .

1- خبر اولتان در خصوص تصادف بازیگر پر مدعا ب. ر همسر طنز نویس تلویزیونی را در سایتتان خواندم . تماس گرفتم و خواستم این خبر توهین آمیز را بردارید . فرمودید تحقیق میکنیم . بعد عبارات پر مدعا و طنز نویس تلویزیونی را برداشتید که البته دیگر دیرشده بود و همه سایت های دوستانتان خبر را به نقل از شما کار کرده بودند و این ماجرای نوشتن حرف اول اسم آدم های مشهور برای حفظ آبروی طرف هم شوخی بی مزه ای است همه مان میدانیم .

·         2- من و شما در صحنه تصادف کذایی حضور نداشتیم شما فرض بر راستگویی دوستانتان گذاشتید ,بر اساس شناختی که به گفته خودتان از ایشان دارید حالا بماند که در خبر اولتان ایشان فقط شهروندی بود که مظلوم واقع شده بود و بعد معلوم شد که همکارتان است . من هم همسرم را خوب می شناسم می دانم که آدم آرامی نیست و گاهی راه حرص دادن آدم ها را خوب بلد است . .  اما آدم صادقی است ,برای همین وقتی در نوشته آقای فرامرز خواندم که بهاره برایش کف زده باور کردم از آن کارهایی است که از بهاره بر می آید , خودش هم تایید کرد که این کار را کرده.  از طرفی ایشان جزو بهترین راننده های دنیا هم نیست . تصادف هم کم نکرده , بعضی را خودش حل و فصل کرده  وبرای بعضی من به صحنه تصادف رفته ام . اما هیچ وقت از صحنه هیج تصادفی فرار نکرده . اصولا هم دلیلی برای چنین کاری وجود ندارد .  آن هم  برای یک چهره شناخته شده که به راحتی می توان پیدایش کرد .پس این کار بسیار ابلهانه است . همه مان اغلب تصادف کرده ایم و می دانیم روال چنان پیچیده ای ندارد . خدا را شکر بیمه ای هست و خسارت را می دهد و اگر هم خرجش کمی بیشتر شود , بهاره پول یک سپر و گلگیر را دارد که بدهد و از صحنه تصادف فرار نکند .حالا هم که   اساسا معتقد است که تصادفی در کار نبوده و برخوردی با اتومبیل این آقا نداشته .پس به دلایل فوق من نمی فهمم که همسرم با چه منطقی از صحنه تصادف فرار کرده . اگر هم کرده چه طور توانسته با دنده عقب با سرعت از پمپ بنزین خارج شود و کسی را زیر نگیرد!و به ماشینی نزند . من که چنین دست فرمانی را در همسرم سراغ ندارم .

·        

           3- ضمنا به نظر من شخصی که بتواند پانزده دقیقه خروجی یک پمپ بنزین شلوغ را ببندد . آدم عصبی و شری است . که اگر دقت کنید . پانوشت پلیس برای ایشان هم ذیل ورقه همین موضوع را تایید می کند . پس وقتی نهایتا این حالشان را میگذارم کنار نظرشان در مورد بازیگران که فرموده اند: "در آن غرور و مستی شهرت خانم بازیگر جز خودش هیچ کس را نمی دید."به این نتیجه می رسم که نباید حرف های ایشان را چندان جدی گرفت . حالا چه طور در صف پمپ بنزین ایشان به سرعت به چنین قضاوتی رسیدند نمی دانم ؟

·       

           4- در مورد استشهادی که در سایتتان گذاشتید من شخصن به پمپ بنزین مربوطه رفتم و و با دو نفر از کارکنانش که در آن شب در محل حضور داشتند صحبت کردم . گفتند این آقای فرامرز نه همان شب ,که شب بعدش برای گرفتن استشهاد رفته ولی ما چیزی را امضا نکردیم و او هم رفت . حالا این دو نفری که پای استشهاد ایشان را که در سایت شما منتشر شده امضا کردند چه کسانی بودند ؟خدا می داند ! این دو نفری که  من دیدم حاضر بودند پای استشهادی که ما تنظیم میکنیم مبنی بر ایجاد مزاحمت توسط آقای فرامرز را امظا کنند .

·       

           5- بعد از همه این ها بهاره رفت در مایه های شکایت برای هتک حرمت و تنظیم استشهادو پیگیری های قانونی . حقیقتش من هم در ابتدا با او موافق بودم ولی الان بعد از گذشت چند روز به نظرم کل ماجرا بی معنی و حتی سخیف می آید .

·        

            6- برای تک تک بند های جوابیه تان جواب دارم ولی واقعن چه فایده ؟ حیف وقت ما و شما و خوانندگان است . آنقدر گرفتاری و مشکلات مهم تر در مملکت داریم که قضیه تصادف بهاره و یک آقایی در پمپ بنزین صاحبقرانیه این وسط به یک شوخی می ماند .تمامش کنیم لطفا. پرداختن به چنین موضوعاتی در شان ما و شما نیست .قانون هست . این آقا هم که می فرمایند شکایتشان را کرده اند . ما هم پایه ایم .و در نهایت  تابع نظر قانون خواهیم بود .اگر هم نه که هیچ .من که به شخصه حوصله کش دادن این ماجرا و سر و کله زدن با آدم های عصبی و بی کار را ندارم . ایشان هم که با کمک شما تلاششان را جهت دادن درس عبرت به بازیگران فراری از صحنه تصادف کرده اند .اجرشان با خدا . این بحث ها و نامه نگاری ها از طرف ما تمام شده تلقی میشود .

·       

          7- و در نهایت اگر برایتان مهم است حد اقل  یکی از خوانندگان سایتتان و اعتمادش را از دست دادید .

·         با تشکر پیمان قاسم خانی

·         سی ام آبان ماه هشتادو نه

       جواب بهاره رهنما به  سردبیر تابناک : آقای سر دبیر شما شماره همسر من را داشتید . پس چرا ندادیدبه آن آقا تا بحث را شخصن دنبال کند تا ببینیم واقعن مشکلش چیست؟  پس از عنوان کردنش در جای عمومی قطعن قصد هتک حرمت  من  و موضع گیری دارید ، من همیشه خاک پای مردمم بوده و هستم هیچ وقت هم نگذاشتم غروری احمقانه بر من  مستولی شود.شاید چون  اعتقاداتی دارم که مبتنی بر آنها مهمترین وبزرگترین موهبتم را در این میدانم که بنده خداوند یکتا هستم ! امروز سر کلاس حافظ شناسی کسی بی مقدمه این روایت را از حصرت علی ذکر کرد و این برای من یک نشانی  بود .پس  من  دیگر تمایلی به ادامه  این بحث, ندارم .راستش گمان میکنم اگر آن آدم شکایتی دارد روالش به لحاظ قانونی طی خواهد شد. و بدانید که من جز از خدا وند ترسی ندارم .پس دیگر انرژیم را هدر نمی دهم . تمام!

و اما آن جمله زیبا:خدایا مرا در نکوهش کسی که عطایش را از من دریغ کرده آزمایش مفرما که در نهایت هر بخشش و دریغی از آن توست .علی.ع

 

/ 0 نظر / 10 بازدید