بنیاد کودک ایران

بنیاد کودک ایران به مناسبت روز جهانی کودک (16 مهر) با مشارکت جمعی از بازیگران و عکاسان صاحب نام کشور اقدام به برگزاری نخستین فروش آثار هنرهای تجسمی کرده است.

در این رویداد مهم هنری آثار عکس، نقاشی و مجسمه از هنرمندان مطرح کشور به فروش خواهد رسید. همچنین در کنار این آثار، عکسها و نقاشی های مددجویان تحت پوشش بنیاد کودک نیز به فروش گذاشته می شود.

در میان سینماگرانی که تا کنون آثار خود را برای حضور در این رویداد مهم به بنیاد کودک اهدا کرده اند این اسامی به چشم می خورد؛ داریوش مهرجویی، هدیه تهرانی، نیکی کریمی،رضا کیانیان، پارسا پیروزفر، لاله اسکندری، بهاره رهنما، پریوش نظریه، حامد بهداد، ملیکا شریفی نیا،آهو خردمند، محمدرضا غفاری، مهران غفوریان، مهراب قاسم خانی و ...

همچنین عکاسان صاحب نام و خوش ذوق کشور نیز آثاری را به این فروش خیریه اختصاص داده اند که می توان به این نام ها اشاره کرد؛ مریم زندی، سیف الله صمدیان، عزیز ساعتی، ساعد نیک ذات، ابر اهیم صافی، مسعود پاکدل،سیامک زمردی و ...

اضافه می شود آیین گشایش این فروش هنری روز پنجشنبه 11 مهر ساعت 16 تا 20 خواهد بود و ساعت 17 روز سه شنبه 16 مهر ( روز جهانی کودک) ادامه خواهد داشت.

علاقمندان می توانند برای بازدید و خرید آثار به آدرس؛ سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان گلشن، کوچه گلزار، شماره 20 مراجعه فرمایند.

 

/ 0 نظر / 5 بازدید